Salon kuchni na wymiar Kraków – zaprojektuj swoją idealną kuchnię!

Kuchnia to serce każdego domu. To miejsce, w którym spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, a także miejsce, w którym tworzymy pyszne posiłki. Dlatego też warto zadbać o to, aby była ona funkcjonalna i estetyczna. Nasza firma oferuje Państwu projektowanie i wykonanie salonu kuchni na wymiar w Krakowie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma jest liderem na rynku meblarskim od lat. Posiadamy doświadczenie oraz profesjonalnych projektantów, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Oferujemy szeroki wybór materiałów i akcesoriów do aranżacji kuchni, dzięki czemu możecie Państwo stworzyć swoje idealne miejsce do gotowania.

Jak przebiega proces projektowania?

Proces projektowania salonu kuchni na wymiar rozpoczyna się od spotkania z naszymi specjalistami, podczas którego omawiane są Państwa oczekiwania dotyczące nowej kuchni. Następnie nasz zespół przygotowuje projekt 3D, dzięki czemu mogą Państwo obejrzeć swoje przyszłe miejsce do gotowania jeszcze przed jego realizacją. Po ustaleniu szczegółów i akceptacji projektu rozpoczynamy montaż mebli i urządzeń AGD. Na końcu nasza ekipa upewnia się, że wszystko działa poprawnie i cieszycie się Państwo swoją nową kuchnią!

Gwarancja jakości usług

Dbamy o to, aby każdy nasz Klient był zadowolony ze swojej nowej kuchni. Dlatego też oferujemy gwarancję jakości usług na okres 24 miesięcy od daty montażu mebli i urządzeń AGD. W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt – chętnie pomożemy!

Zaprojektuj swoje idealne miejsce do gotowania już dziś!

Jeśli marzy Ci się piękna i funkcjonalna kuchnia – skontaktuj się z nami już dziś! Zespół Meblex2 pomoże Ci stworzyć Twoje idealne miejsce do gotowania – salon kuchni na wymiar Kraków!